Hakkımızda

BTCKripto, 2021 yılında yayın hayatına başlamış ve kripto para sektörünün aktif olarak içerisinde yer alan geliştirici ve analistler tarafından kurulmuştur. 2021 yılından itibaren bitcoin, blockchain teknolojisi, kripto paralar, merkeziyetsiz uygulamalar gibi paranın geleceğini alakadar eden içeriklerle takipçilerine güncel haberler sunmaktadır.

BTCKripto.com ile tüm kripto kullanıcılarını önemli gelişmeler hakkında bilgilendirmeyi ve topluluğa katkı sağlamayı hedefliyoruz. Aynı zamanda kripto para analisti olan haber yazarlarımız, yatırım kararlarında etkili olabilecek gelişmeleri takip ederek anlık haberleri size ulaştırmaya çalışmaktadırlar. 

Geleceğin para birimini araştırıyoruz, öğreniyoruz ve tecrübelerimizi size aktarıyoruz

Alanında uzman bir ekipten oluşan kadromuz ulusal ve uluslararası kripto para piyasalarında meydana gelen en son gelişmeleri çok yakından izlemektedirler. Ekibimiz, Bitcoin ve altcoinlerin seyrini etkileyecek bütün gelişmeleri analiz etmekte, yorumlamakta ve kripto paraya ilgi duyan kişilere bilgi aktarmaktadır.

Peki siz geleceğin para birimine hazır mısınız?

Vizyon ve Misyonumuz

BTCKripto olarak sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendimizi geliştirmeyi, kripto para sektörünü besleyen kanallardan birisi olmayı, etkin ve verimli çalışma prensibi ile sektöründe örnek gösterilen bir platform olmayı amaçlıyoruz.

Kripto paraya ilgi duyan, bu alanda yatırım yapmak isteyenlerin yaşam ve iş kalitelerini yükseltmeye yardımcı olan, yenilikçi, modern yaklaşımlar geliştirerek önce Türkiye’de daha sonra da uluslararası seviyede örnek gösterilen bir platform olmayı hedefliyoruz.

BTCKripto.com sitemizin özellikleri

Güncel Haberler

Kripto paralar hakkında gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Haber yazarlarımız sizin için tüm piyasadaki gelişmeleri takip eder ve özgün bir dille size aktarırlar. 

Analizler

Analist kadromuz, takip ettikleri coin ve tokenlar hakkında, çeşitli bilgi ve grafiklere dayanarak okumalar yaparlar. Yatırım kararlarını alırken size yardımcı olabilecek bir takım analizler ortaya koyarlar. Tabi bu analizlerin hiç bir zaman yatırım tavsiyesi olmadığını unutmamak gerekiyor.

Borsalar

BTCKripto.com üzerinden aynı zamanda çeşitli, büyük, önde gelen borsalardan gelen kripto fiyatlarını da takip edebilirsiniz. Borsaların günlük hacimlerini, günlük değişimlerini, kullanım istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz.

Altcoin

Bu sayfada kripto paralar hakkında teknik bir takım bilgilerde edinebilirsiniz. Sektörde bitcoin’in yanı sıra popüler olan yüzlerce coin ve token bulunuyor. Her birinin fiyat değişimleri, hacimleri, alış ve satış bilgilerini görüntüleyebileceğiniz bir sayfadır.

Kripto Sözlüğü

Rehber sayfamızda blockchain, bitcoin, altcoinler ve borsalar hakkında çeşitli rehber çalışmalara erişebilirsiniz. Bu rehberler sayesinde sektör hakkında çok daha derin bilgiye ve kullanıcı tecrübesine erişirsiniz.